İletişim

Sinem Özsoy Taşer

İnsan Kaynakları Direktörü 0212 311 61 50

Ücretlendirme ve Yan Haklar

Burçak Kurtoğlu

Ücretlendirme Ve Yan Haklar Müdürü 0212 311 71 45 burcak.kurtoglu@bilgi.edu.tr

İsmail Efe

Bordro ve Personel İşleri Takım Yöneticisi 0212 311 61 45 ismail.efe@bilgi.edu.tr

Funda Şen

Ücretlendirme ve Yan Haklar Takım Yöneticisi 0212 311 61 41 funda.sen@bilgi.edu.tr

Deniz Atay

Ücretlendirme ve Yan Haklar Sorumlusu 0212 311 61 48 deniz.atay@bilgi.edu.tr

Ayşenur Karasu

Bordro Ve Personel İşleri Sorumlusu 0212 311 61 42 aysenur.karasu@bilgi.edu.tr

İsmail Yüksel

YÖK ve Bordro Uzmanı 0212 311 61 40 ismail.yuksel@bilgi.edu.tr

Emine Aksoy

Personel ve Özlük İşleri Uzmanı 0212 311 65 84 emine.aksoy@bilgi.edu.tr

İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim Bölümü

Banu Ayseli

İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim Müdürü 0212 311 61 19 banu.ayseli@bilgi.edu.tr

Esra Özen

Organizasyonel Gelişim ve Yetenek Yönetimi Sorumlusu 0212 311 65 90 esra.ozen@bilgi.edu.tr

Deniz Işıktaç

Organizasyonel Gelişim ve Yetenek Yönetimi Uzmanı 0212 311 63 88 deniz.isiktac@bilgi.edu.t

Ceni İpekçi

Akademik İşe Alım Sorumlusu 0212 311 62 51 ceni.ipekci@bilgi.edu.tr

Filiz Yılmaz Kaşgör

Akademik İşe Alım Sorumlusu  0212 311 63 37 filiz.yilmaz@bilgi.edu.tr

Tuğçe Karagöz

İdari İşe Alım Uzmanı  0212 311 62 59 tugce.karagoz@bilgi.edu.tr

 

Sağlık Hizmetleri Birimi

Hulusi Orhangazili

Sağlık Hizmetleri Birim Müdürü 0212 311 76 70 hulusi.orhangazili@bilgi.edu.tr

Mustafa Sülkü

İşyeri Hekimi 0212 311 52 21 mustafa.sulku@bilgi.edu.tr

Nurten Ulusaler

Hemşire 0212 311 63 14 nurten.ulusaler@bilgi.edu.tr

Simge Güngör

Hemşire 0212 311 76 69 simge.gungor@bilgi.edu.tr

Didem Kurap Öcebe

Hemşire 0212 311 53 01 didem.kurap@bilgi.edu.tr

Meryem Nalan Serter

Hemşire 0212 311 76 69 nalan.serter@bilgi.edu.tr

İş Güvenliği

Mine Cöbek

İş Güvenliği Uzmanı 0212 311 62 71 mine.cobek@bilgi.edu.tr